Палітра часу. Kate Sahaidachna


Художественная литература, проза, поэзия / СЛР 18+, любовный роман, драма, секс, эротика
Палітра часу. Kate Sahaidachna
Просмотров: 75 - 13 апрель 2019
Аннотация
Він був моєю залежністю, першим чоловіком і першим сильним коханням. Я навчилась жити після його зради і склеїла розбите серце, закривши його на замок. Зустріла Діану, яка дала шанс на здійснення мрії і стала майже сестрою. Переїхала в іншу країну, почала все з початку, сціпивши зуби і працюючи без вихідних. А потім Андрій увірвався у моє життя, щоб перевернути його звісткою: моя подруга - його майбутня дружина.  Моє минуле зірвало всі замки і межі, вимагаючи зробити вибір - повернутись назад, чи ще раз впустити у серце чоловіка.

https://litnet.com/uk/book/paltra-chasu-b66957


Скачать: Палітра часу. Kate Sahaidachna

FB2

ePUB

MOBI

PDF

DOC

HTML

TXT


Читать онлайн


Если Ваши права каким-то образом нарушаются с использованием нашего нашего ресурса, мы просим незамедлительно сообщать админстратору сайта письмом (в электронном виде), в соответствии с нашими рекомендациями, приведенными ниже.
При получении Вашего сообщения с корректно и максимально полно заполненными данными (скан документа подтверждающий авторские права, либо документ удостоверяющий личность) жалоба будет рассмотрена в срок, не превышающий 5 (пяти) рабочих дней.

Наш email: subtekroot@gmail.com