Обліпихове знайомство. Чернишова Каріна Просмотров: 222 - 13 апрель 2019
Аннотация
Вони закохались в один одного, коли офіціанткою вона принесла йому обліпиховий чай, але про це зрозуміли не відразу. Вона – 21-річна білявка, яка переїхала з маленького містечка у Львів задля здійснення своєї мрії – стати відомою художницею. Він – 38-річний діловитий, але дуже веселий бізнесмен з особистим глибоким внутрішнім світом, який добився всього, чого він хотів: високооплачуваної і улюбленої роботи, популярності, але в любові був нещасний. Вона, можливо і зможе подарувати йому справжнє жіноче кохання, якщо спочатку досягне своєї мети і знайде себе в житті, а він переступить через різницю в віці…

https://litnet.com/uk/book/oblpihove-znaiomstvo-b68969


Загрузить: Обліпихове знайомство. Чернишова Каріна


FB2 ePUB MOBI iOS
TXT RTF PDF DOCX

Читать онлайн Скачать аудиокнигу


Если Ваши права каким-то образом нарушаются с использованием нашего нашего ресурса, мы просим незамедлительно сообщать админстратору сайта письмом (в электронном виде), в соответствии с нашими рекомендациями, приведенными ниже.
При получении Вашего сообщения с корректно и максимально полно заполненными данными (скан документа подтверждающий авторские права, либо документ удостоверяющий личность) жалоба будет рассмотрена в срок, не превышающий 5 (пяти) рабочих дней.

Наш email: subtekroot@gmail.com