Не вір незнайомому принцу. Алекс Просмотров: 175 - 13 апрель 2019
Аннотация
Ніна виросла у дуже проблемній сім'ї. Дійшло навіть до того, що її звинувачують у вбивстві материного коханця, та вже майже запроторили за грати. Але випадкова зустріч в поліційному відділку з Денисом, сином дуже впливового багатія, змінює геть усе. Дівчину миттєво звільнюють, справа перекваліфікована з вбивства на самогубство, і вдячна Ніна переїжджає жити до Дениса, у справжнісінький палац. Досить довгий час вона почувається там, як у Раю. Проте потім з'ясовується, що у житті за все треба платити, і буває, що ціна вимірюється не грошима...

https://litnet.com/ru/book/ne-vr-neznaiomomu-princu-b80264


Загрузить: Не вір незнайомому принцу. Алекс


FB2 ePUB MOBI iOS
TXT RTF PDF DOCX

Читать онлайн Скачать аудиокнигу


Если Ваши права каким-то образом нарушаются с использованием нашего нашего ресурса, мы просим незамедлительно сообщать админстратору сайта письмом (в электронном виде), в соответствии с нашими рекомендациями, приведенными ниже.
При получении Вашего сообщения с корректно и максимально полно заполненными данными (скан документа подтверждающий авторские права, либо документ удостоверяющий личность) жалоба будет рассмотрена в срок, не превышающий 5 (пяти) рабочих дней.

Наш email: subtekroot@gmail.com